IŠDRĮSK GYVENTI

Mūsų tikslas, kad kasdienybė būtų kupina ne tik skambių frazių, bet ir tikrų iššūkių, kurie padeda išlipti iš komforto zonos, gerai praleisti laiką, patirti naujų nuotykių, įgyti įgūdžių ir tiesiog judėti į priekį.
"Išdrįsk gyventi" yra G-Energy filosofija, kuria vadovaujamės savo kasdieniniame gyvenime ir norime šiuo požiūriu dalintis su kitais!
Kartais tereikia nedidelio paskatinimo ar pastūmėjimo, kad gyvenime įvyktų teigiami pokyčiai ir iššūkiai taptų elementu, kuris neapsunkina kasdienybės, o kaip tik ją padaro įdomesne, nudažo tūkstančiais spalvų ir atneša tik pačias nuostabiausias emocijas.
Mes esame iššūkių ambasadoriai! Su G-Energy iššūkių niekada netrūks, o sau tinkantį gali rasti kiekvienas. Sujungus jėgas su partneriais iš visos Lietuvos, stengiamės jums pasiūlyti įvairiausių veiklų, kurias išbandyti galbūt vienam pritrūko motyvacijos, o kitam drąsos.

IŠDRĮSKGYVENTI

G-Energy partneriai kviečiantys išdrįsti gyventi:
„Niekada nedrįsau“ yra socialinis projektas, kurio metu, tradicinėse miesto erdvėse visi kviečiami dalintis mintimis, užrašant ant stendo, ko iki šiol nedrįso padaryti ar nuveikti. Sakoma, kad mintys materializuojasi! Projektas jau startavo. Pirmosios mintys užrašytos lentoje, o dabar jūsų eilė pasidalinti savo svajonėmis! Informacijos, kur šiuo metu keliauja lenta, ieškok mūsų socialiniuose tinkluose!

NIEKADA NEDRĮSAU